Bal z  Barbie…, lalką żyjąca w idealnym, kolorowym świecie.

Miesiąc styczeń kojarzy Nam się z balami karnawałowymi…

15 stycznia w Naszej szkole odbył się również wielki bal dla uczniów klas 1-4 pod hasłem ,,BarbieLand". Dziewczynki przybyły ubrane w strojach znanej wszystkim wspaniałej lalki Barbie, a chłopcy za przystojnych Ken'ów. Podczas balu dzieci uczestniczyły we wspólnych tańcach, zabawach. Prezentowały swoje stroje na wybiegu. Można było skorzystać z Fotoramki do wspólnych pamiątkowych zdjęć. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Pod koniec zabawy został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszy i najbardziej oryginalny strój. Zwycięzcom wręczono nagrody.

Cały dochód zebranych pieniędzy podczas balu został przekazany na wsparcie 32. Finału WOŚP.

Marta Nowak

Iwona Waleńska