W ostatnim tygodniu stycznia 2021 r. w  naszej Szkole odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Trochę w innej formie jak dotychczas, ale dzieci były niezwykle szczęśliwe i zadowolone. Zabawy odbywały się podczas zajęć wychowania fizycznego w klasach  1-3, każda klasa osobno. Podczas balu również były zbierane pieniądze na finał WOŚP. Każde dziecko mogło przebrać się dowolna postać. W klasie pierwszej każdy strój był inny, natomiast w drugiej dominowali policjanci oraz strażacy. W klasie trzeciej był przewaga kotów.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę . Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania.

Marta Nowak

Iwona Waleńska