Mgnienia Zimy

Wielkimi krokami zmierza do na już wiosna, ta kalendarzowa zawita 21 marca, termiczna nie wiadomo kiedy.  A my żegnamy zimę podsumowaniem szkolnego konkursu „ Mgnienia Zimy”.

Wszystkie zdjęcia są piękne i w idealny sposób oddają uroki zimy. Wybory były na pewno trudne.

Wśród nauczycieli największą popularnością cieszyło się zdjęcie nr 22 Bartka Silskiego z klasy VIa, następnie zdjęcia: nr 36 - Oliwi Bedyńskiej z klasy VIa,

nr 38 Dobrawy Jankowskiej z klasy VIb oraz nr 5 – Fabiana Walczaka z klasy VIIb.

Wskazania uczniów były bardzo podobne, też najbardziej podobało się zdjęcie nr 22 -  Bartka Silskiego, następnie nr 14 – Dawida Wiory z klasy VIIb,

nr 1 Kamila Redla z klasy VIIB  i nr 5 Fabiana Walczaka.

Zostaliśmy zaskoczeni zainteresowaniem konkursem ze strony osób nie związanych ze szkołą, którzy wyrazili swoje opinie i wskazali zdjęcia, które zrobiły na nich wrażenie: nr 11 – Luizy Kaczmarek z kl. VIb, nr 12 - Antoniego Kończaka z kl. VIa, nr 2 Magdaleny Kamińskiej z kl. VIIb.

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie oraz wszystkim głosującym.

Lidia Ajchsztet

Wyróżnione prace :