„Bieg bez spiny”

8 czerwca na stadionie w Budzyniu odbył się III Powiatowy Bieg bez Spiny, którego celem było wsparcie poprzez zbiórkę pieniędzy na turnus rehabilitacyjny dla Podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych w Budzyniu. W zawodach brało udział 40 drużyn. Zawody odbywały się w sztafetach 4x400 m, każdy z uczestników musiał przebiec po bieżni i w poszczególnych punktach wykonać zadanie: zjeść ciastko, wypić oranżadę i odpowiedzieć na pytanie dotyczącą gminy Budzyń i powiatu chodzieskiego.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kl.VI-VIII: Krzysztof Zuba, Gracjan Michalak, Maciej Stefaniak i Michał Michalski.
Możemy być dumni z naszej drużyny. Całej imprezie towarzyszyła dobra zabawa i świetny humor zawodników, ponieważ LUBIMY POMAGAĆ!
Aniela Naumiuk