Gratulujemy zasłużonego zwycięstwa!

Miło nam poinformować o osiągnięciach naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie leksykalnym z języka angielskiego Memory Master, którego organizatorem jest firma Blumont z siedzibą w Koninie. W konkursie brało udział 10 uczniów z klas VI-VII: Kacper Szymański (kl. V), Witosław Kobus (kl. V), Fabian Miętkiewicz (kl. V), Antonina Bedyńska (kl. VI), Joanna Michalska (kl. VI), Teresa Bureta (kl. VI), Michał Michalski (kl. VI), Paweł Siwiak (kl. VII), Maria Szymańska (kl. VII) i Ksawery Kaczmarek (kl. VII).
Ogromne zaangażowanie w przygotowanie do udziału w konkursie zostało nagrodzone!
Oto lista laureatów:
1. Kacper Szymański (99 pkt. / 100) - laureat II miejsca;
2. Ksawery Kaczmarek (95 pkt. / 100) - laureat II miejsca;
3. Maria Szymańska (90 pkt. / 100) - laureatka III miejsca;
4. Paweł Siwiak (89 pkt. / 100) - wyróżnienie.
Jesteśmy bardzo dumni z uczestników konkursu, którzy pokazali, że dzięki poświęceniu i ciężkiej pracy można osiągnąć sukces! Gratulujemy wysokich wyników! Jesteśmy godni podziwu dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie, którzy już teraz zapowiadają, że w przyszłym roku zawalczą o pierwsze miejsce. Trzymamy kciuki!
Szkolny koordynator konkursu: Agnieszka Nowicka