17 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka i Rodziny. Był to dzień pełen atrakcji i radości, którego organizatorem był Samorząd Uczniowski!

Wszystkie dzieci wzięły udział w warsztatach cyrkowych prowadzonych przez Państwa Bykowskich Cudosfera - eventy i szkolenia, odbyły się zabawy sportowe (tor przeszkód, strzały do bramki, kółko i krzyżyk, przeciąganie liny), turniej w dwa ognie pomiędzy dziećmi i rodzicami.

Wspaniałą atrakcją była MyFotobudka360 Pani Marceliny Michalskiej. Tego dnia na dzieci czekały: słodki poczęstunek, owoce i przepyszna Pizza.

Odwiedzili nas tez wspaniali goście: Burmistrz Miasta i Gminy Szamocin Pan Jarosław Kołak, zastępca burmistrza Pan Przemysław Jasiłek, przewodniczący Rady Miejskiej w Szamocinie Pan Sławomir Rybarczyk, dyrektor Miejsko-Gminnego Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Oświaty w Szamocinie Pani Romualda Nowak, radni i sołtysi Miasta i Gminy Szamocin.

WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO DZIĘKUJEMY!!!

Marta Nowak