Śpiąca królewna w naszej szkole.

W czerwcu na zakończenie innowacji pedagogicznej „Zaplątani w książkę” uczniowie klasy III przedstawili baśń dla dzieci i dorosłych, według bajki francuskiego baśniopisarza epoki baroku Charlesa Perraulta. Niezwykła opowieść o pięknej Królewnie, która na skutek okrutnej przepowiedni Wróżki, zapadła w stuletni sen. Wróżka Wody złagodziła zły czar, obiecując, że po stu latach zjawi się młodzieniec z królewskiego rodu, który przywróci Królewnę do życia. Widowisko zachwyciło grą aktorską, ciekawymi i barwnymi kostiumami oraz wspaniale dobraną muzyką . Pod wrażeniem kunsztu aktorskiego byli zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Przedstawienie było pokazywane przez kilka dni, a obejrzeli je również rodzice i przedszkolaki z przedszkola w Lipiej Górze. Młodym aktorom życzę kolejnych teatralnych sukcesów.
Wychowawca-Iwona Waleńska