Sprawozdanie z Regionalnych Zawodów Lekkoatletycznych „Mały lekkoatleta”

Dnia 05.06.2024r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Regionalnych Zawodach lekkoatletycznych dla kl.III – IV szkół wiejskich.
Zawody odbyły się na stadionie lekkoatletycznym w Lipinach. Dziewczynki i chłopcy wzięli udział w następujących konkurencjach: biegi na 400m, skok w dal, biegi sztafetowe 4x100m, rzut piłką lekarską.
Skład reprezentacji dziewcząt to: Laura Kończak, Julia Cigenhagen i Alicja Walczak.
Skład reprezentacji chłopców : Marcel Kończak, Filip Gill, Wojciech Bureta i Natan Działoszyński.

W klasyfikacji ogólnej nasza szkoła zajęła II miejsce.
Nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę i wykazali się wysoką sprawnością fizyczną osiągając bardzo dobre wyniki sportowe.
400m dziewcząt
II miejsce – Laura Kończak
400m chłopców
I miejsce – Marcel Kończak
II miejsce – Filip Gill
Skok w dal dziewcząt
III miejsce – Julia Cigenhagen
Skok w dal chłopców
II miejsce – Natan Działoszyński
Rzut piłką lekarską
I miejsce – Laura Kończak
Bieg 4x100m – II miejsce (Laura Kończak, Julia Cigenhagen, Marcel Kończak, Filip Gill)
Wszystkim uczestnikom naszej reprezentacji należą się gratulacje za osiągnięcie bardzo dobrych wyników sportowych.
Aniela Naumiuk