Wycieczka klasy 8 do Kołobrzegu!

Ostatnia wspólna wycieczka naszej klasy była pełna uśmiechów i miło spędzonego czasu. Odwiedziliśmy port, gdzie mogliśmy podziwiać statki i nadmorski klimat. Nie zabrakło również spaceru po plaży, podczas którego cieszyliśmy się piękną pogodą i szumem fal.
W trakcie wyjazdu wybraliśmy się także na pyszne lody a całość zwieńczył wspólny obiad, przy którym mogliśmy jeszcze bardziej nacieszyć się swoim towarzystwem.
To był udany dzień i miłe wspomnienie na zakończenie naszej przygody w klasie 8!
Maria Semrau

PODZIEL SIĘ: