Wycieczka do Warszawy

Na zaproszenie pana Krzysztofa Czarneckiego oraz pana Adama Bogrycewicza uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Wspólnie z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Szamocinie i Katolickiej Szkoły Podstawowej w Trzciance zwiedzili Więzienie na Rakowickiej a dzis Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL, Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, gdzie podczas obrad pan marszałek Czarzasty przywitał nas wymieniając wszystkie trzy szkoły.
Następnie dzieci zjadły obiadek w Sejmie i spacerowały w Łazienkach Królewskich.
Dziękujemy za zaproszenie i możliwość udziału w tak wspaniałym wydarzeniu!
Barbara Wojciechowska

PODZIEL SIĘ: