Wycieczka do Poznania

Dnia 17 VI 2026r. uczniowie klas I-IV wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Poznania. Wyprawę rozpoczęli od przedstawienia pt. ,,Mała Orkiestra Wielkiego Teatru” w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki. W czasie przedstawienia poznali tańce polskie i mogli posłuchać utworów klasyki. Po teatrze wyruszyli na Stare Miasto. O godzinie 12.00 wysłuchali hejnał i obejrzeli koziołki. Następnie zwiedzali Poznańskie Muzeum Pyry i Starego Poznania. Na zakończenie wycieczki zjedli smaczny obiad w barze ,,Pyra”. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni, ubogaceni w nową wiedzę i pełni wrażeń. Wycieczka na długo zostanie w naszej pamięci.

Anna Sobczak, Marta Nowak

PODZIEL SIĘ: