Konkurs recytatorski dla klas I-III

W marcu w klasach I- III zorganizowaliśmy konkurs recytatorski . Uczniowie recytowali wiesze Danuty Wawiłow, Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Celem konkursu była popularyzacja wśród dzieci utworów literackich, kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego i rozwijanie zdolności recytatorskich oraz dostarczenie uczniom doznań estetycznych i emocjonalnych wypływających z piękna utworów literackich. Wszyscy bardzo odpowiedzialnie i z zaangażowaniem podeszli do zadania. Była trema i emocje jak i duma zadowolenie.
Komisja w każdej klasie wyłoniła zwycięzcę oraz przyznała wyróżnienia.
Pierwsze miejsce w klasie I zdobyła Martyna Ostrowska, w klasie drugiej pierwsze miejsce wyrecytował Mikołaj Kasperek a w klasie trzeciej recytatorem na medal była Alicja Walczak.
Wyróżnienia otrzymali Gawrońska Zofia, Liliana Belka i Julia Cigenhagen.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy !
Iwona Waleńska, Marta Nowak, Anna Sobczak, Barbara Wojciechowska